Yhteystiedot

NAUHA RY
Riipuksenkatu 13
33710 Tampere

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:

Verkkolaskuosoite: 003702766974
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa. Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

KOURA ELI HALLINTO JA TALON SISÄISET PALVELUT

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
juha@nauha.fi

Katja Heikkinen
Henkilöstöasiantuntija
P. 045 266 6954
katja@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

 

KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, SOSIAALINEN KUNTOUTUS JA FRWRD-hanke

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Lotta Virta (Tiimiesihenkilö)
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

Marko Herckman (FRWRD-hanke, Hankepäällikkö)
P. 045 261 8397 marko.herckman@nauha.fi

Erja Jalonen (työtoiminta, keittiö)
P. 045 278 1488 erja.jalonen@nauha.fi

Jenni Juutilainen (työtoiminta)
P. 045 278 1433 jenni.juutilainen@nauha.fi

Sari Kajan (työtoiminta, keittiö)
p. 045 278 1488 sari.kajan@nauha.fi

Mirka Lattunen ( FRWRD-hanke, etsivä nuorisotyö)
P. 050 528 8007 mirka@nauha.fi

Simo Latvanen (työtoiminta)
p. 050 375 5663 simo.latvanen@nauha.fi

Merja Lindeman (työtoiminta)
p. 050 473 6535 merja.lindeman@nauha.fi

Asko Niemimaa (työtoiminta)
P. 050 401 2077 asko.niemimaa@nauha.fi

Leena Otava (työtoiminta)
P. 050 577 2288 leena.otava@nauha.fi

Ossi Pärssinen (työtoiminta)
P. 050 430 0763 ossi.parssinen@nauha.fi

Niina Salo (työtoiminta, vertais- ja vapaaehtoitoiminta)
P. 050 560 6553 niina.salo@nauha.fi

Jenna Tennilä (FRWRD-hanke)
P. 050 303 5970 jenna.tennila@nauha.fi

Veera Vuolle (Perhevapaalla)
P. 050 557 5227 veera.vuolle@nauha.fi

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS

Timo Järventausta
P. 0400 860 953
timo.jarventausta@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAT TOIMINNOT 2023

1. Vertais-ja vapaaehtoistoiminta
2. Kohtaamispaikka MUKANA

Hanni Nurmi
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Niina Salo
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 050 560 6553
niina.salo@nauha.fi

Iina, Janne ja Olli
Kohtaamispaikka Mukana
P. ohjaajat.mukana@nauha.fi

 

OKM:n RAHOITTAMA ETSIVÄ NUORISOTYÖ

Jenni Nurminen
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

Mirka Lattunen
P. 050 528 8007 mirka.lattunen@nauha.fi

 

LASTENSUOJELU
abnoy.fi

PÄIHDEKUNTOUTUS
abnoy.fi

TUKIASUMINEN
abnoy.fi

AVOVILLA
abnoy.fi