Yhteystiedot

Nauha ry:n toimintasuunnitelma 2017

NAUHA RY
Riipuksenkatu 9-13
33710 TAMPERE

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:

OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa.
Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

Toiminnasta vastaavat toimipisteittäin:


HALLINTO

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

KOURA

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
juha@nauha.fi

Kati Eerola (opintovapaalla)
toimialajohtaja
P. 045-8830222
kati@nauha.fi

Mika Tuomola
toimialajohtaja
P. 040-8353502
mika@nauha.fi

TALON SISÄISET PALVELUT

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045 278 1366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

Mika Pelkonen
tekninen isännöinti
P. 0400 460 314
mika.pelkonen@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAA 2018:
– Vertais-ja vapaaehtoistoiminta (AK-TOIMINTA )
PAIKKA AUKI
– Kohti-hanke, kohtaamispaikka MUKANA (projektirahoitus)

KOHTI-HANKKEEN KOHTAAMISPAIKKA MUKANA

Hämeenpuisto 14 33210 TAMPERE
Olli Heikkilä  P.  olli.heikkila@nauha.fi

VERTAIS- JA VAPAAEHTOISTOIMINTA

Riipuksenkatu 9-13, 33710 TAMPERE

Hanni Nurmi
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Paikka auki-toiminnasta vastaa Mika Tuomola.

TOIMINTA PIRKANMAALLA – YKSIKÖT

VALKEAKOSKEN TUKIASUMISYKSIKKÖ

Alppikatu 2, 37600 VALKEAKOSKI

Timo Järventausta
0400 860 953 timo.jarventausta@nauha.fi

Ohjaajat
050 301 9460 tai 050 301 7768

NAUHAKODIT KAUKAJÄRVI

Riipuksenkatu 9-13, 33710 TAMPERE

Johanna Sjövall
P. 050 348 3111 
johanna.sjovall@nauha.fi 

Ohjaajat:
P. 045 238 4801

kaukajarvenohjaajat@nauha.fi

VILLA HOCKEY YLÖJÄRVI

Aureentie 10, 34530 LÄNSI-AURE
Villa Hockeyn sijainti kartalla (Google maps)

Liisa Koivisto  050 413 4394 liisa.koivisto@nauha.fi

 

Ohjaajat:
P. 050 413 4394
P. 050 413 4397

Auto
P. 050 413 4398

LEMPÄÄLÄ – NAUHAN TALO

Tampereentie 1, 37500 LEMPÄÄLÄ

Timo Järventausta
P. 0400 860 953 timo.jarventausta@nauha.fi

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS

Sinivainiontie 2, 33470 YLÖJÄRVI

Ohjaaja:
Anu Aaltonen

P. 050 571 3813 anu.aaltonen@nauha.fi

Anu-Susanna Kallio
P. 040 702 0446 anu@nauha.fi

KOULUTUS, KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, TYÖKOKEILU – TYÖLLISTÄMISTOIMINTA

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Katja Heikkinen (äitiyslomalla)
P. 045 266 6954 katja@nauha.fi

Janne Kallio ( XD’ -hanke )
P. 050 574 5515 janne@nauha.fi

Hanne Heinänen ( XD’ -hanke )
P. 040 849 4485 hanne@nauha.fi

Mirka Lattunen ( XD’ -hanke )
P. 045 278 1433 mirka@nauha.fi

Jenni Nurminen ( XD’ -hanke )
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

Juha Laakso ( työtoiminta )
P. 050 522 0231 juha.laakso@nauha.fi

Lotta Virta ( työtoiminta )
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

NUMA – NUORTEN MATALAN KYNNYKSEN PALVELUT 

Hatanpäänvaltatie 34 E, 3. krs, 33100 TAMPERE

Valmentajat:
P. 050 565 0998

jani.pouhula@nauha.fi

MAALI -HANKE (OKM:n rahoittama etsivä nuorisotyö)

Hatanpään Valtatie 34 E, 2. krs, 33100 TAMPERE

Milla Okanen
P. 050 472 0626 milla.okanen@nauha.fi

Eveliina Silvennoinen
P. 050 401 5409 eveliina.silvennoinen@nauha.fi

Sini Lavia
P. 050 462 5365 sini.lavia@nauha.fi

Jenna Tennilä

P. 050 3035970 jenna.tennila@nauha.fi

VILLA JUNIOR 1

Kalle Pöyskö, yksikönjohtaja
P. 050 445 0467
kalle.poysko(at)nauha.fi

Villa Junior
Parkkuuntie 209, 34320 Parkkuu.
P. 050 359 9690 ohjaajat
villajunior(at)nauha.fi

VILLA JUNIOR 2

Milana Mäkinen, yksikönjohtaja
P. 050 436 1169
milana.makinen(at)nauha.fi

Villa Junior 2
Maisematie 159, 39130 Hämeenkyrö
P. 050 560 2615 ohjaajat
villa.jr2(at)nauha.fi

VILLA JUNIOR 3

Hanna Saarinen, yksikönjohtaja
P. 050 359 9410
hanna.saarinen(at)nauha.fi

Villa Junior 3
Nordstedtintie 6,14500 Iittala
P. 050 340 4456 ohjaajat, osasto 1
P. 050 413 6416 ohjaajat, osasto 2

Osasto 1 vastaava ohjaaja Petri Kallunki P. 050 478 0474
Osasto 2 vastaava ohjaaja Mia Risberg P. 050 478 0620

VILLA KEIKYÄ

Yksikönjohtaja Saana Lehtonen
P. 050 576 0190
saana.lehtonen(at)nauha.fi