Yhteystiedot

NAUHA RY
Riipuksenkatu 9
33710 Tampere

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:
OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa. Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

KOULUTUS, KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, TYÖKOKEILU – TYÖLLISTÄMISTOIMINTA

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Hanne Heinänen (XD’ -hanke)
P. 040 849 4485 hanne@nauha.fi

Jenni Nurminen (XD’ -hanke)
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

Lotta Virta (työtoiminta)
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

Mika Pelkonen (työtoiminta)
P. 040 046 0314 mika.pelkonen@nauha.fi

Leena Rasilainen (työtoiminta)
P. 050 577 2288 leena.rasilainen@nauha.fi

Marko Herckman (työtoiminta)
P. 045 261 8397 marko.herckman@nauha.fi

Tytti Nikkinen (työtoiminta)
P. 050 430 0763 tytti.nikkinen@nauha.fi

Markku Häikiö (työtoiminta)
P. 050 517 8111 markku.haikio@nauha.fi

Jenna Tennilä (työtoiminta)
P. 050 303 5970 jenna.tennila@nauha.fi

Jenni Juutilainen (työtoiminta)

P. 045 278 1433 jenni.juutilanen@nauha.fi

Mirka Lattunen ( XD’ -hanke )
(opintovapaalla)

STEA:n RAHOITTAMAT TOIMINNOT 2020

1. Vertais-ja vapaaehtoistoiminta
2. PAIKKA AUKI -toiminta
3. Kohtaamispaikka MUKANA

Olli Heikkilä
Kohtaamispaikka Mukana
P. olli.heikkila@nauha.fi

Hanni Nurmi
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Paikka auki-toiminnasta vastaa Mika Tuomola.

KOURA ELI HALLINTO

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
juha@nauha.fi

Mika Tuomola
toimialajohtaja
P. 040 8353502
mika@nauha.fi

TALON SISÄISET PALVELUT

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045 278 1366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

Mika Pelkonen
tekninen isännöinti
P. 0400 460 314
mika.pelkonen@nauha.fi

VALKEAKOSKEN TUKIASUMISYKSIKKÖ
Alppikatu 2, 37600 Valkeakoski

Timo Järventausta
0400 860 953
timo.jarventausta@nauha.fi

NAUHAKODIT KAUKAJÄRVI
Riipuksenkatu 9, 33710 Tampere

Johanna Sjövall
P. 050 348 3111
johanna.sjovall@nauha.fi 

Ohjaajat:
P. 045 238 4801
kaukajarvenohjaajat@nauha.fi

 

MUUT PALVELUT

 

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS
Sinivainiontie 2, 33470 Ylöjärvi

Timo Järventausta
P. 0400 860 953
timo.jarventausta@nauha.fi

 

NUMA – NUORTEN MATALAN KYNNYKSEN PALVELUT
Hatanpäänvaltatie 34 E, 2. krs, 33100 Tampere

Valmentajat:
P. 050 565 0998
jani.pouhula@nauha.fi

 

ESR-rahoitteiset hankkeet

Valsku-hanke
Janne Kallio
P. 040 064 6263
janne.kallio@nauha.fi

Asunnottomien jalkapallohanke
Keijo Laapas
P. 050 4772004
keijo.laapas@nauha.fi

 

OKM:n RAHOITTAMA ETSIVÄ NUORISOTYÖ
Hatanpään Valtatie 34 E, 2. krs, 33100 Tampere

Milla Okanen
P. 050 472 0626 milla.okanen@nauha.fi

Eveliina Silvennoinen
P. 050 401 5409 eveliina.silvennoinen@nauha.fi

Sini Lavia
P. 050 462 5365 sini.lavia@nauha.fi

Hanna Määttänen
P. 050 464 7233  hanna.maattanen@nauha.fi

 

VILLA HOCKEY YLÖJÄRVI
Aureentie 10, 34530 Länsi-Aure
Villa Hockeyn sijainti kartalla (Google maps)

Liisa Koivisto
P. 050 413 4394
liisa.koivisto@nauha.fi

Ohjaajat:
P. 050 413 4394
P. 050 413 4397

Auto
P. 050 413 4398

VILLA JUNIOR 1

Kalle Pöyskö, yksikönjohtaja
P. 050 445 0467
kalle.poysko(at)nauha.fi

Villa Junior
Parkkuuntie 209, 34320 Parkkuu.
P. 050 359 9690 ohjaajat
villajunior(at)nauha.fi

VILLA JUNIOR 2

Milana Mäkinen, yksikönjohtaja
P. 050 436 1169
milana.makinen(at)nauha.fi

Maisematie 159, 39130 Hämeenkyrö
P. 050 560 2615 ohjaajat
villa.jr2(at)nauha.fi

VILLA JUNIOR 3

Nordstedtintie 6, 14500 Iittala
P. 050 340 4456 ohjaajat, osasto 1
P. 050 413 6416 ohjaajat, osasto 2

Osasto 1 vastaava ohjaaja Petri Kallunki P. 050 478 0474
Osasto 2 vastaava ohjaaja Mia Risberg P. 050 478 0620

 

VILLA KEIKYÄ

Saana Lehtonen, yksikönjohtaja
P. 050 576 0190
saana.lehtonen(at)nauha.fi