Yhteystiedot

NAUHA RY
Riipuksenkatu 9
33710 Tampere

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:
OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa. Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

KOURA ELI HALLINTO JA TALON SISÄISET PALVELUT

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
juha@nauha.fi

Mika Tuomola
toimialajohtaja
P. 040 8353502
mika@nauha.fi

Katja Heikkinen
P. 045 266 6954
katja@nauha.fi

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045 278 1366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

 

KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, SOSIAALINEN KUNTOUTUS JA XD´-HANKE

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Lotta Virta (tiimiesimies, työtoiminta)
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

Leena Rasilainen (työtoiminta)
P. 050 577 2288 leena.rasilainen@nauha.fi

Asko Niemimaa (työtoiminta)
P. 050 4012077 asko.niemimaa@nauha.fi

Marko Herckman (työtoiminta)
P. 045 261 8397 marko.herckman@nauha.fi

Ossi Pärssinen (työtoiminta)
P. 050 430 0763 ossi.parssinen@nauha.fi

Jenna Tennilä (työtoiminta)
P. 050 303 5970 jenna.tennila@nauha.fi

Jenni Juutilainen (työtoiminta)
P. 045 278 1433 jenni.juutilainen@nauha.fi

Pia Rauha-Hyyppä (työtoiminta)
P. 050 355 5923 pia.rauha-hyyppa@nauha.fi

Kimmo Kortelainen (työtoiminta)
P. 050 462 8909 kimmo.kortelainen@nauha.fi

Valtteri Aaltonen (työtoiminta)
P. 050 517 8111 valtteri.aaltonen@nauha.fi

Niina Salo (työtoiminta, vertais- ja vapaaehtoitoiminta)
P. 050 560 6553 niina.salo@nauha.fi

Jussi Aaltonen (työtoiminta, etsivä nuorisotyö)
P. 050 406 4491 jussi.aaltonen@nauha.fi

Erja Jalonen (työtoiminta, keittiö)
P. 045 278 1488 erja.jalonen@nauha.fi

Hanne Heinänen (XD’ -hanke)
P. 040 849 4485 hanne@nauha.fi

Mirka Lattunen ( XD’ -hanke )
P. 050 5288007 mirka@nauha.fi

Jenni Nurminen (XD’ -hanke)
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

 

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS

Timo Järventausta
P. 0400 860 953
timo.jarventausta@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAT TOIMINNOT 2020

1. Vertais-ja vapaaehtoistoiminta
2. Kohtaamispaikka MUKANA

Hanni Nurmi
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Niina Salo
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 050 560 6553
niina.salo@nauha.fi

Olli Heikkilä
Kohtaamispaikka Mukana
P. olli.heikkila@nauha.fi

Katja Vapaataival
Kohtaamispaikka Mukana
P. 050 313 4128
katja.vapaataival@nauha.fi

Louhi Porvari
Kohtaamispaikka Mukana
P. 050 513 4122
louhi.porvari@nauha.fi

 

ESR-RAHOITTEISET HANKKEET

Valsku-hanke
Janne Kallio
P. 050 574 5515
janne.kallio@nauha.fi

 

OKM:n RAHOITTAMA ETSIVÄ NUORISOTYÖ

Milla Okanen
P. 050 472 0626 milla.okanen@nauha.fi

Eveliina Silvennoinen
P. 050 401 5409 eveliina.silvennoinen@nauha.fi

Hanna Määttänen
P. 050 464 7233  hanna.maattanen@nauha.fi

Jussi Aaltonen
P. 050 406 4491 jussi.aaltonen@nauha.fi

 

LASTENSUOJELU
abnoy.fi

PÄIHDEKUNTOUTUS
abnoy.fi

TUKIASUMINEN
abnoy.fi

AVOVILLA
abnoy.fi