Yhteystiedot

NAUHA RY
Riipuksenkatu 9
33710 Tampere

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:
OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa. Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

KOURA ELI HALLINTO JA TALON SISÄISET PALVELUT

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
juha@nauha.fi

Mika Tuomola
toimitusjohtaja Abnoy Oy
P. 040 8353502
mika@nauha.fi

Katja Heikkinen
HR-asiantuntija
P. 045 266 6954
katja@nauha.fi

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045 278 1366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

 

KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, SOSIAALINEN KUNTOUTUS JA FRWRD-Hanke

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Jussi Aaltonen (työtoiminta, etsivä nuorisotyö)
P. 050 406 4491 jussi.aaltonen@nauha.fi

Marko Herckman (FRWRD-hanke)
P. 045 261 8397 marko.herckman@nauha.fi

Erja Jalonen (työtoiminta, keittiö)
P. 045 278 1488 erja.jalonen@nauha.fi

Jenni Juutilainen (työtoiminta)
P. 045 278 1433 jenni.juutilainen@nauha.fi

Mirka Lattunen ( FRWRD-hanke Hankepäällikkö )
P. 050 528 8007 mirka@nauha.fi

Asko Niemimaa (työtoiminta)
P. 050 401 2077 asko.niemimaa@nauha.fi

Jenni Nurminen (työtoiminta)
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

Milla Piri (työtoiminta)
P. 050 505 3212 milla.piri@nauha.fi

Ossi Pärssinen (työtoiminta)
P. 050 430 0763 ossi.parssinen@nauha.fi

Leena Rasilainen (työtoiminta)
P. 050 577 2288 leena.rasilainen@nauha.fi

Pia Rauha-Hyyppä (työtoiminta)
P. 050 355 5923 pia.rauha-hyyppa@nauha.fi

Niina Salo (työtoiminta, vertais- ja vapaaehtoitoiminta)
P. 050 560 6553 niina.salo@nauha.fi

Jenna Tennilä (työtoiminta)
P. 050 303 5970 jenna.tennila@nauha.fi

Lotta Virta (tiimiesimies, työtoiminta)
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

Veera Vuolle (työtoiminta)
P. 050 557 5227 veera.vuolle@nauha.fi

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS

Timo Järventausta
P. 0400 860 953
timo.jarventausta@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAT TOIMINNOT 2022

1. Vertais-ja vapaaehtoistoiminta
2. Kohtaamispaikka MUKANA

Hanni Nurmi
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Niina Salo
Vertais- ja vapaaehtoistoiminta
P. 050 560 6553
niina.salo@nauha.fi

Iina, Katja ja Olli
Kohtaamispaikka Mukana
P. kohti@nauha.fi

 

ESR-RAHOITTEISET HANKKEET

Valsku-hanke
Janne Kallio
P. 050 574 5515
janne.kallio@nauha.fi

 

OKM:n RAHOITTAMA ETSIVÄ NUORISOTYÖ

Jussi Aaltonen
P. 050 406 4491 jussi.aaltonen@nauha.fi

Hanna Määttänen
P. 050 464 7233  hanna.maattanen@nauha.fi

Milla Okanen
P. 050 472 0626 milla.okanen@nauha.fi

Jani Pouhula
P. 050 408 5322 jani.pouhula@nauha.fi

 

LASTENSUOJELU
abnoy.fi

PÄIHDEKUNTOUTUS
abnoy.fi

TUKIASUMINEN
abnoy.fi

AVOVILLA
abnoy.fi