Yhteystiedot

Nauha ry:n toimintasuunnitelma 2017

NAUHA RY
Riipuksenkatu 9-13
33710 TAMPERE

www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:

OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa.
Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

Toiminnasta vastaavat toimipisteittäin:


HALLINTO

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

KOURA

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
P. 040-1714544
juha@nauha.fi

Kati Eerola (opintovapaalla)
toimialajohtaja
P. 045-8830222
kati@nauha.fi

Mika Tuomola
toimialajohtaja
P. 040-8353502
mika@nauha.fi

TALON SISÄISET PALVELUT

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045 278 1366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

Mika Pelkonen
tekninen isännöinti
P. 0400 460 314
mika.pelkonen@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAA 2018:
– Vertais-ja vapaaehtoistoiminta (AK-TOIMINTA )
PAIKKA AUKI
– Kohti-hanke, kohtaamispaikka MUKANA (projektirahoitus)

KOHTI-HANKKEEN KOHTAAMISPAIKKA MUKANA

Hämeenpuisto 14 33210 TAMPERE
Olli Heikkilä  P.  olli.heikkila@nauha.fi

VERTAIS- JA VAPAAEHTOISTOIMINTA

Riipuksenkatu 9-13, 33710 TAMPERE

Anu-Susanna Kallio
P. 040 702 0446
anu@nauha.fi

Hanni Nurmi
P. 045 874 1550
hanni.nurmi@nauha.fi

Paikka auki-toiminnasta vastaa Mika Tuomola.

TOIMINTA PIRKANMAALLA – YKSIKÖT

VALKEAKOSKEN TUKIASUMISYKSIKKÖ

Alppikatu 2, 37600 VALKEAKOSKI

Timo Järventausta
0400 860 953 timo.jarventausta@nauha.fi

Ohjaajat
050 3019460 tai 050 3017768

NAUHAKODIT KAUKAJÄRVI

Riipuksenkatu 9-13, 33710 TAMPERE

Johanna Sjövall
P. 050 348 3111 
johanna.sjovall@nauha.fi 

Ohjaajat:
P. 045 2384801

kaukajarvenohjaajat@nauha.fi

VILLA HOCKEY YLÖJÄRVI

Aureentie 10, 34530 LÄNSI-AURE
Villa Hockeyn sijainti kartalla (Google maps)

Jani Heino
P. 050 4134394 jani.heino@nauha.fi

Ohjaajat:
P. 050 413 4394
P. 050 413 4397

Auto
P. 050 413 4398

LEMPÄÄLÄ – NAUHAN TALO

Himminpolku 5, 37500 LEMPÄÄLÄ

Timo Järventausta
P. 0400 860 953 timo.jarventausta@nauha.fi

NAUHAKODIT – YLÖJÄRVI JA PÄIVÄTOIMINTAKESKUS

Sinivainiontie 2, 33470 YLÖJÄRVI

Ohjaaja:
Sanna Seppälä
P. 050 571 3813 sanna.seppala@nauha.fi

Anu-Susanna Kallio
P. 040 702 0446 anu@nauha.fi

KOULUTUS JA KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, TYÖLLISTÄMISTOIMINTA

Työtoiminnan päivystyspuhelin arkisin  klo 7.45 – 15.30 p. 045 322 2053

Katja Heikkinen
P. 045 266 6954 katja@nauha.fi

Janne Kallio ( Aoste-hanke )
P. 050 574 5515 janne@nauha.fi

Hanne Heinänen ( Aoste-hanke )
P. 040 849 4485 hanne@nauha.fi

Mirka Lattunen ( Aoste-hanke )
P. 045 278 1433 mirka@nauha.fi

Jenni Nurminen ( Aoste-hanke )
P. 050 523 4697 jenni@nauha.fi

Juha Laakso
P. 050 522 0231 juha.laakso@nauha.fi

Krista Korhonen
P. 050 407 5039 krista.korhonen@nauha.fi

Lotta Virta työtoiminta
P. 050 448 1727 lotta@nauha.fi

VALO-VALMENNUS

http://valo-valmennus.fi

Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs, 33100 TAMPERE

Katja Heikkinen
P. 045 266 6954
katja@nauha.fi

NUMA – NUORTEN MATALAN KYNNYKSEN PALVELUT 

Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs, 33100 TAMPERE

Valmentajat:
P. 050 565 0998

jani.pouhula@nauha.fi

MAALI -HANKE (OKM:n rahoittama etsivä nuorisotyö)

Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs, 33100 TAMPERE

Jussi Aaltonen
P. 050 4064491 jussi.aaltonen@nauha.fi

Anna Otsasson
P. 050 3832699 anna.otsasson@nauha.fi

Eveliina Silvennoinen
P. 050 4015409 eveliina.silvennoinen@nauha.fi

Ville Nieminen
P. 050 462 5365 ville.nieminen@nauha.fi

VILLA JUNIOR

Parkkuuntie 209, 34320 PARKKUU

Hanna Saarinen
P. 050 359 9410
hanna.saarinen@nauha.fi

P. 050 359 9690
villajunior@nauha.fi