Yhteystiedot

Nauha ry:n toimintasuunnitelma 2017

 

Nauha ry
Riipuksenkatu 9-13
33710 Tampere
040 727 5128
www.nauha.fi
Y-tunnus 0276697-4

Verkkolaskutus:

OVT-tunnus 003702766974
Operaattori Paikallisosuuspankit
Välittäjän tunnus 003702766974
BIC POPFFI22

Paras tapa tavoittaa henkilöstö (ei kiirellisissä asioissa) on sähköposti. Vastaamme loma-aikojen ulkopuolella 2 vuorokauden kuluessa.
Henkilökunnan sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)nauha.fi

Toiminnasta vastaavat toimipisteittäin:


HALLINTO

”Thank you, stranger.
For you help, we will take you to the claw!
It desides who will go and who will stay…. shhhhh.
The claw moves!” (Toy Story 1995)

Lisää sitaatteja Kourasta…

 

KOURA

Juha Kallio
toiminnanjohtaja
Nauha ry
P. 040-1714544
juha@nauha.fi

Kati Eerola (opintovapaalla 31.3.2018 asti)
toimialajohtaja
P. 045-8830222
kati@nauha.fi

Mika Tuomola
toimialajohtaja
P. 040-8353502
mika@nauha.fi

TALON SISÄISET PALVELUT

Sari Jalonen
toimisto, palkat
P. 045-2781366
sari.jalonen@nauha.fi

Marko Koskinen
tietotekniikka
P. 045 322 2052
marko.koskinen@nauha.fi

Mika Pelkonen
tekninen isännöinti
P. 0400 460314
mika.pelkonen@nauha.fi

STEA:n RAHOITTAMAA 2017:
– Vertais-ja vapaaehtoistoiminta (AK-TOIMINTA )
– Uudisrakennushanke  ”Casa Nauha”
– PAIKKA AUKI
– Kohti-hanke (projektirahoitus)

KOHTI-HANKKEEN KOHTAAMISPAIKKA MUKANA

Osoite:
Hämeenpuisto 14 33210 Tampere  
Olli Heikkilä  P.   olli.heikkila@nauha.fi

VERTAIS- JA VAPAAEHTOISTOIMINTA

Osoite:
Riipuksenkatu 9-13

33710 TAMPERE

Anu-Susanna Kallio
P. 040-7020446
anu@nauha.fi

Hanni Nurmi
P. 045-8741550
hanni.nurmi@nauha.fi

Rakennushankkeesta vastaavat :

Insinööritoimisto Jorma Väänänen Oy
Hatanpään valtatie 34 D
33100 Tampere

jorma@vaananen.com
P. 0400-627725
vesa.solala@vaananen.com
P. 040-5088421

Paikka auki-toiminnasta vastaa Mika Tuomola.

TOIMINTA PIRKANMAALLA – YKSIKÖT

 

Valkeakosken tukiasumisyksikkö

Osoite:

Alppikatu 2

37600 VALKEAKOSKI

Timo Järventausta
0400860953
timo.jarventausta@nauha.fi

Ohjaajat (24/7)
0503019460 tai 0503017768

Nauhakodit- Kaukajärvi

Osoite:
Riipuksenkatu 9-13
33710 Tampere

Johanna Sjövall
P. 050-3483111
johanna.sjovall@nauha.fi 

Ohjaajat
P. 045-2384801
P. 040-7275128

sininauhakoti@nauha.fi
kaukajarvi@nauha.fi

Villa Hockey – Ylöjärvi

Osoite:
Aureentie 10
34530 Länsi-Aure
Villa Hockeyn sijainti kartalla (Google maps)

Jani Heino
P.050-4134394
jani.heino@nauha.fi

Ohjaajat
P. 050-4134394
P. 050-4134397

Auto
P. 050-4134398

Lempäälä- Nauhan talo

Osoite:
Himminpolku 5
37500 Lempäälä

Timo Järventausta
P. 0400-860953
timo.jarventausta@nauha.fi

 

Nauhakodit-Ylöjärvi ja päivätoiminta

Osoite:
Sinivainiontie 2
33470
Ylöjärvi

Anu-Susanna Kallio
P. 040-7020446
anu@nauha.fi

Ohjaaja:
Sanna Seppälä
P. 050-5713813
sanna.seppälä@nauha.fi

Mänttä-Vilppula -Päiväkeskus Sinisiipi

Osoite:
Koskelankatu 27
Mänttä

Jenni Nurminen
P. 050-5234697
jenni.nurminen@nauha.fi

KOULUTUS JA KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA, TYÖLLISTÄMISTOIMINTA

Katja Heikkinen
P. 045-2666954
katja@nauha.fi

Janne Kallio
P. 0400-646263
janne@nauha.fi

Hanne Heinänen (Aoste-hanke)
P. 040-8494485
hanne@nauha.fi

Mirka Lattunen (Aoste-hanke)
P. 045-2781433
mirka@nauha.fi

Juha Laakso (ESR-hanke)
P. 050-5220231
juha.laakso@nauha.fi

Liisa Koivisto

P.050-4450467
liisa.koivisto@nauha.fi

Krista Korhonen

P. 050-407 5039

krista.korhonen@nauha.fi

Kuntouttava työtoiminta

P. 045-3222053 (päivystys klo 7.45-15.30)

Lotta Virta valmentaja, työllistämistoiminta

P. 050-448 1727

VALO-VALMENNUS

http://valo-valmennus.fi

Osoite:
Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs
33100 Tampere

Katja Heikkinen
P. 045-2666954
katja@nauha.fi

NUMA-NUORTEN MATALAN KYNNYKSEN PALVELUT 

Osoite:

Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs
33100 Tampere

Valmentajat:
P. 050-5650998

jani.pouhula@nauha.fi

MAALI -HANKE (OKM:n rahoittama etsivä nuorisotyö)

Osoite:
Hatanpäänvaltatie 34 F, 3. krs
33100 Tampere

Jussi Aaltonen
P. 050-4064491
jussi.aaltonen@nauha.fi

Anna Otsasson

P. 050-3832699

anna.otsasson@nauha.fi

Panu Lehtoniemi

P. 050-4625365

panu.lehtoniemi@nauha.fi